מדיניות פרטיות

תנאים כלליים 

  • קהילות אגורה מתחייבים שלא למסור את פרטי המשתמשים ופעילותם באתר לשום גוף שלישי, למעט במקרים בהם נעשה מעשה בלתי חוקי, בלתי מוסרי או שנוגד את הקוד האתי על ידי המשתמש במסגרת האתר.
  • אין חובה להציג את מס' הטלפון או דוא"ל לצד המודעות המפורסמות, במקרה זה ניתן להשתמש במערכת המסרים הפנימית של האתר ולהישאר אנונימיים.
  • כתובות הדוא"ל של המשתמשים נשארות חבויות במהלך הגלישה באתר.
 
שימוש במידע של חשבונות גוגל
 
הרשמה
אם אתם נרשמים לאתר באמצעות חשבון גוגל, האתר ישמור את המידע הבא שלכם מחשבון הגוגל: שם פרטי, שם משפחה, מייל ותמונה. ביכולתכם לשנות או להסיר מידע זה בכל זמן
 
יבוא אנשי קשר
אם אתם משתמשים בחשבון הגוגל שלכם כדי לייבא חברים,
רק כתובות מייל של אנשי הקשר שתבחרו כחברים ישמרו במערכת.
כתובות אלו ישמשו כדי למצוא חברים שלכם שכבר רשומים למערכת קהילות אגורה, ואת אלו שירשמו בעתיד.
 
פרסומות גוגל
 
בפרויקט אגורה מוצגות פרסומות של Google, אשר מדווחות לגוגל שביקרתם באתר אגורה כדי שידעו להתאים לכם את הפרסומות לפי תחומי העניין שלכם.
יתן לקרוא את מדיניות הפרטיות של גוגל בקישור הזה, ואף להגדיר לגוגל שלא יאספו מידע אודות האתרים בהם אתם מבקרים על ידי לחיצה על הכפתור opt-out שבצד ימין למעלה בדף המקושר.
 
שימוש במידע של חשבונות פייסבוק

אם אתם נרשמים לאתר באמצעות חשבון פייסבוק, האתר ישמור את המידע הבא שלכם מחשבון הפייסבוק: שם פרטי, שם משפחה, מייל, תמונה ומספר משתמש בפייסבוק. ביכולתכם לשנות או להסיר מידע זה בכל זמן.
מידע זה ישמש לצורך הצגת המשתמש שלכם באתר (שם פרטי, שם משתמש, ותמונה), לשם התחברות (מספר משתמש בפייסבוק) לצרכי יצירת קשר (מייל).
 
מחיקת מידע
 
ביכולתכם לפנות אלינו לצורך מחיקה לצמיתות של המידע הפרטי שלכם באתר במייל webmaster@giventake.net